Kategorie: Aktuálně

Odvážní registrovaní čtenáři

Za první měsíc využilo možnost registrace na školní web 5 současných žáků školy.

Dva z nich už se pustili i do psaní článků.

Adéla Faltusová
získala do soutěže O strážský peníz dva body za informace o zájezdu divadla a o maškarách ve školní družině.
Milan Sinkule nás informoval o čtenářské soutěži a nafotil okresní kolo soutěže v recitaci - takže také dva body.
Bod za fotografie z turnaje ve vybíjené získala i dosud neregistrovaná reportérka Martina Masaříková.
Další registrování zatím mlčí.

Budou i další odvážlivci? Témat, o kterých je třeba informovat, je pořád dost. Najde se někdo, kdo naváže na telegram velikonočního zajíčka a doplní ho zprávami o tom, jak vypadal Velikonoční projekt v jednotlivých třídách a skupinách? Dozví se veřejnost, proč kolem školy pobíhala dneska skupinka v digitální kamerou a mikrofonem? A kam povedou cesty školních výletů?

REGISTRACE
je stále možná právě tady.