Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Matematický klokan 2017 - výsledky na okrese

Jak naši Cvrčci, Klokánci, Benjamíni a Kadeti uspěli ve srovnání s ostatními účastníky?

O výsledcích našich žáků v letošním ročníku Matematického klokana se můžete dočíst ZDE.
Výsledky se po zpracování ve škole zasílají do Tachova, kde je soutěž vyhodnocena za všechny zúčastněné školy tachovského okresu. A tady je trocha čísel:

V kategorii Cvrček soutěžilo celkem 738 soutěžících.

1. Filip Bízek
ZŠ Stráž 80 b.
2. Richard Ulbrich
ZŠ Planá
76
3. Vít Hrkal
ZŠ Zárečná Tachov
74
4. Kateřina Pilařová
ZŠ Stráž
73
5.-7. Kateřina Slavíková
ZŠ Planá
70

Jakub Sloup
ZŠ Přimda
70

Matěj Holas
ZŠ Záchlumí
70
8.-10.
Sofie Michalčíková
ZŠ Gagagrinova Stříbro
69

Tomáš Hospodářský
ZŠ a MŠ Staré Sedliště
69

Tereza Waltová
ZŠ Bezdružice
69

U nás třetí Tomáš Petrášek se svými 53 body sdílí v okrese 49. - 56. místo.

V kategorii Klokánek soutěžilo celkem 741 soutěžících.

1. Jan Pilař
ZŠ Stráž
111 b.
2. Lukáš Kučerka
ZŠ Hornická Tachov
108
3. Zdeněk Štička
ZŠ Mánesova Stříbro
106
4. Bianka Hellingerová
ZŠ Planá
105
5. Eliška Sieberová
ZŠ Kostelní Tachov
100
6.-7. Jan Karlík
ZŠ Mánesova Stříbro
97
Mikuláš Eberl
ZŠ Mánesova Stříbro
97
8.-9. Adam Šlajer ZŠ Mánesova Stříbro 95
Adéla Benediktová ZŠ Mánesova Stříbro
95
10.-13. Justýna Maxová
ZŠ Hornická Tachov
93
Andrea Benáčková
ZŠ Bor 93
Ondřej Franc ZŠ Mánesova Stříbro 93
Pavla Křížová ZŠ Mánesova Stříbro 93

Karolína Šperlová a Barbora Nováková se 75 body sdílí 82 - 88. místo, Barbora Lízancová je s 71 body na 108. - 114. místě

V kategorii Benjamín soutěžilo celkem 253 soutěžících. Od této kategorie rozhodovalo při shodě bodů datum narození.

1. Jan Kratochvíl ZŠ Tachov, Zárečná
104 b.
2. Jan Lukáš Gymnázium Stříbro 92
3. František Švanda
ZŠ Tachov, Kostelní 88
4. Marek Matúš Gymnázium Stříbro 87
5. Tereza Stejskalová ZŠ Přimda 85
6. Huu Tan Duc Nguyen ZŠ Tachov, Hornická 84
7. Michalea Dvořáková
ZŠ a MŠ Staré Sedliště 82
8. David Chalupný
ZŠ Planá 81
9. Jennifer Angene ZŠ Tachov, Zárečná 80
10.-11. Nina Kováčiková ZŠ Přimda 79
Gabriel Václav ZŠ Bor 79

Nejlepší z našich Amálie Pintová skončila s 58 body na celkovém 57. - 61. místě

V kategorii Kadet soutěžilo celkem 255 soutěžících.

1. Jana Chrastinová ZŠ Tachov, Hornická 98 b.
2. Karel Popovič ZŠ Planá 93
3. Miroslav Brož ZŠ Planá 92
4. Jakub Heicl Gymnázium Stříbro 90
5.-6. Bich Diep Maiová Gymnázium Tachov 84

Tomáš Kubát Gymnázium Stříbro 84
7.-8. Ota Vlna ZŠ Tachov, Hornická 78
Martina Vodrážková Gymnázium Tachov 78
9. Ondřej Steiner Gymnázium Stříbro 76
10. Barbora Láchová ZŠ Tachov, Hornická 74

Nejlepší z našich Michal Novák je s 51 body na 76. - 79. místě.

Ještě jednou GRATULACE všem účastníkům a těm, kteří vyskákali do TOP 10 i v rámci okresu, dvojitá.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.