Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Z pohádky do pohádky

a také na kolečkách

Na pátek 2. června připravili osmáci a deváťáci se svými třídními učitelkami pohádkovou cestu pro mladší spolužáky a také pro děti z mateřské školy. Kromě toho proběhla také kolečkiáda - závody na kolech, koloběžkách, in-linech a pennyboardech.

A jak to celé bylo?

Nejprve jsme se sešli a vrhli se rovnou do křídové výzdoby dětkého hřiště.

Rozjela se kolečkiáda.

A postupně se všichni vydávali na pohádkovou cestu.

1) U Bleska McQueena ukázali, jak rychlé mají ruce.

2) Dokázali Patovi a Matovi, že i se svázanýma nohama to jde.

3) Nebáli se návštěvy klobouku kouzelníka Pokustóna, i když je Bob a Bobek strašili tím, co se v klobouku skrývá.

4) Pomohli Šmoulinkám udolat Gargamela.

5) Se Spidermanem skákali po kamenech.

6) Zopakovali si zdravovědu za pomoci zdatných zdravotníků.

7) U Rumcajse pomohli ulovit divokého kance a srnce.

8) Dlouhý a Bystrozraký (Široký se odmítl hnout od buřtů) jim ukázali, jaké to je pohybovat se bez zraku.

9) Harry s Hermionou je překvapili složitou matematikou.

10) Zaskákali si v pytli, zatímco obušek někde vyplácel nepoctivce.

11) Hajný Robátko a jelen Větrník je vyzkoušeli z živočichů a rostlin.

Široký buřtíky nesnědl, takže si je všichni mohli opéct.

Celý den zakončilo vyhlášení výsledků kolečkiády a předání balíčků s odměnami všem zúčastněným.

A ještě záběry z galerie Pod modrou oblohou.

Takhle nějak to bylo. :)

Děkujeme Lídě a Kačce, osmákům a deváťákům za přípravu a realizaci celé akce. Všechno klaplo, byli jste úžasní.
Děkujeme všem, kteří výše zmíněným s realizací pomohli.
Děkujeme obci Staré Sedlo a ostatním sponzorům za jejich příspěvky na balíčky pro všechny děti a na odměny pro účastníky kolečkiády.

Na další fotografie se podívejte do FOTOGALERIE. Bude-li se vám zdát, že jsou fotky pomíchané, vězte, že jsou seřazené přesně v takovém pořadí, jak byly nafoceny. (Díky Aneto, za nafocení malé kolečkiády .. to už bych neuběhala :) )

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, - odpovědět