Kategorie: Aktuálně, Traja pátrači, Školní družina

Traja pátrači zvítězili v Národnej súťaži eTwinning 2017

Družinoví Traja pátrači jsou na Slovensku první!

Zde v tomto odkazu se dočtete více: Víťazi Národnej súťaže eTwinning 2017

S paní uřitelkou Jankou Koštialikovou spolupracujeme šest let a všechny naše projekty jsou úspěšné!

Na Slovensko do Ilavy letí velká gratulace! Další podrobnější informace z předávání ceny přineseme a vložíme do aktualit.

sutaz-2017

A já se teď s větší vervou vrhnu na hodnocení projektu pro české hodnotitele a těším se na sedmý projekt. Poletíme do vesmíru!

icon , Dopis odpovědět

... a v pátek dostali naši kamarádi v Ilavě dopis od nás
viz 1url.cz/Ztdxe

icon , Gratulace odpovědět