Kategorie: Aktuálně, Traja pátrači

Informace pro účastníky zájezdu do pohádkového Truhlíkova

překlad: Informace pro účastníky spaní ve škole

V pátek 31. 3. nás čeká společný zájezd do pohádkového království Truhlíkov. Seznámíme se mnoha Truhlíčany, poznáme jejich kulturu a zvyky. To vše, aniž bychom opustili naši školu.

Příchod do školy: pátek 31. 3 2017 v 16:30 (ani o minutu dříve, ani o minutu déle, jinak náš pomyslný a kouzelný autokar odjede bez tebe)

S sebou:

• spacák či deku (případně polštářek)
  • pohodlné (sportovní) oblečení
  • převlečení na spaní + přezůvky
  • hygienické potřeby
  • svačinu, večeři + pití (snídat už se bude doma)
  • lžíci
  • penál (psací potřeby a nůžky)

Rozhodně nebrat: telefon, tablet či jinou elektroniku

Odchod: odchod ráno v sobotu 1. 4. 2017 mezi 7:30 a 8:00

Děti dnes obdrželi lístek s těmito informacemi. Jeho spodní část je třeba vrátit vyplněnou do školy, nejlépe do čtvrtka 30. 3.

Rodičům připomínáme, že pokud by se během nocování vyskytl závažný problém, budeme je neprodleně kontaktovat na telefonním čísle, které nám uvedli na přihlášce.