Kategorie: Aktuálně, Školní družina, MyslIQ

MyslIQ - kroužek zábavné logiky a deskových her

Můžeš se těšit :)

Všichni teď už máte plnou hlavu prázdnin a volna a nepřemýšlení :) a já tady "straším" s MyslIQem (čti "myslíkem").

Ale včasná informovanost je nezbytná a třeba se už někdo i těší, že od září bude na naší škole nový kroužek zábavné logiky a deskových her s názvem MYSLIQ.

O co jde:

O pravidelné kurzy zábavné logiky, které si kladou za cíl představit dětem netradiční logické hry, hádanky, rébusy, detektivní úlohy... Budou se hrát deskové hry různých typů.
Činnosti kroužku budou rozvíjet schopnost logického uvažování, rychlost myšlení, rozvíjet slovní zásobu, jazykové porozumění...

Navštívíme městečko Hlavolamov, setkáme se se záhadným Kalkulem, budeme řešit detektivní případy a mnoho dalšího.

Pro koho je kroužek určen:

Pro všechny děti bez rozdílu schopností, znalostí a dovedností

Podrobnější informace budou sděleny první týden v září, kdy budou k dispozici přihlášky s termíny schůzek (scházet se budem jednou týdně 16 x v prvním pololetí a 16x v druhém pololetí na hodinu a půl)

Kroužek bude pro děti zdarma.

Předběžné přihlášky a dotazy můžete posílat na pachlova@zsstraz.cz

(Velký inventář deskových a společenských her různého typu, zásoba pracovních listů, hlavolamů a dalších aktivit!)

A na prázdniny se můžete inspirovat výrobou her z přírodního a odpadového materiálu, tak jako jsme si to užili s debrujáry na letním táboře.