Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=3832  •  Vydáno: 9.4.2017 12:28  •  Autor: Hana Pilařová

Zápis do I. třídy

V pátek jsme ve škole přivítali (a prozkoušeli) předškoláky.

O dva a půl měsíce později než v předchozích letech se na nás přišli podívat rodiče se svými dětmi. Vyzkoušeli jsme, zda znají barvy a tvary, zda se dokáží orientovat, kde je nahoře a kde dole, zda poznají některá písmenka nebo do kolika napočítají. Předškoláci si hráli s panáčky a zvířátky, stavěli věže z kostek, vyprávěli pohádku podle obrázků a také předvedli, jak to umí s pastelkami. Paní učitelky bedlivě poslouchaly, jak to mají děti s výslovností.

Na některých dětech bylo vidět, jak se do školy těší, jiné byly bázlivé a moc toho nenamluvily.

Děkujeme rodičům, že k nám se svými dětmi přišli. Výsledky zápisu zveřejníme do konce týdne na webových stránkách a v naší vývěsce u školy.

Na všechny nové plavčíky, kteří doplní naši posádku už se moc těšíme. Místa na palubě máme stále dost.

Další fotografie najdete v galerii.