Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Můj vysněný dům

Výtvarná soutěž pro děti do dvanácti let pořádáná společností Atrium.

Děti, nakreslete nám, jak by měl vypadat Váš vysněný dům, ve kterém byste chtěli bydlet, nebo dům, ve kterém bydlíte! Nejlepší a nejoriginálnější obrázky odměníme dárkem!

Jaká jsou pravidla soutěže?
1. Soutěž je určena dětem do 12ti let.
2. Technika je libovolná (vodové barvy, tempery, tužka, fixy, pastelky...).
3. Formát výkresu A4 nebo A3.
4. Výkresy zašlete na adresu: Atrium, s.r.o., Lipová 1000, 341 01 Horažďovice a to nejpozději do 22.6.2009.
5. Na zadní stranu výkresu prosím uveďte: jméno osoby, která dítě do soutěže přihlašuje, kontaktní adresu, telefonní spojení, jméno a věk dítěte.
6. Budete-li chtít, můžete nám zaslat fotku Vašeho krásného domku, zahrady či zaslat krátký dopis jak se Vám žije v novém domově...

Co od nás dostanete?
1. místo - zajímavá kniha nebo dřevěná stavebnice v hodnotě do 1500,-
2. místo - zajímavá kniha nebo hračka v hodnotě do 1000,-
3. místo - zajímavá kniha nebo stolní hra v hodnotě do 500,-
4.-10. místo - zajímavá kniha v hodnotě do 250,-
11.-20. místo - zajímavá kniha v hodnotě do 100,-

Seznam výherců a jejich práce zveřejníme, po skončení soutěže, na našich webových stránka www.atrium.cz a také v novinách Atrium Special. Dárky rozešleme poštou během července 2009.

Převzato z www.atrium.cz