Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Ještě jednou vybíjená

Žáci čtvrté a páté třídy naší školy se opět 16. 4. 2009 zúčastnili v Tachově celostátní soutěže ve vybíjené základních škol.

Tentokrát se jednalo o souboje devíti smíšených družstev. Nemohli jsme vynechat ranní návštěvu cukrárny. Venku bylo chladno a s voňavými dobrotami nám čas do zahájení turnaje přijemně uplynul.

Počátkem dubna jsme v turnaji nabyli cenné zkušenosti. Už jsme věděli, co nás čeká, potkávali jsme známé tváře a byli jsme plni odhodlání ukázat, že taky umíme hrát  jako trénovaná družstva velkých škol.
První zápas jsme vyhráli, a to nám pomohlo udržet to správné nasazení.  Kluci a holky byli velkými bojovníky, práce s míčem, pohyb na hřišti i taktika se výrazně, oproti minule, zlepšily. Ze čtyř zápasů jsme vyhráli dva a získali tak pěkné páté místo! Byl to pro nás velký úspěch, protože konkurence byla opravdu velká.

Fotografie najdete zde.