Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Soutěže

Letecký den pro Leonarda

Vlaštovky svištěly, vlaštovky létaly, vlaštovky plachtily, vlaštovky... Jak jsme se zpožděním oslavovali Leovy narozeniny

25. - Leť, Leonardo, leť! Ano, tento článek to všechno odstartoval. Někteří se pilně na Letecký den připravovali, aby jejich stroj předvedl ten nejúžasnější let. Někteří těsně před akcí budovali stroje nové. A vyplatilo se.
3. 5. 2017 se v tělocvičně kromě diváků sešlo 41 děvčat a chlapců se svými báječnými létajícími stroji, tedy papírovými vlaštovkami.

Podívejte se na ukázky letů. Každý soutěžící měl tři možnosti, tzn. že proběhlo 123 soutěžních letů!Fotografie z přípravy v družině a z leteckého dne:

A jak to celé dopadlo? Diplomy za vynikající výkony jsou připraveny pro všechny, kteří si vyzkoušeli, že v této disciplíně nerozhoduje ani věk ani síla.

Na pomyslné stupně vítězů vystoupali Anička, Mates a Barča.  Gratulujeme!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Tak já teda tleskám, jste vážně neskuteční. Až Leo domaluje svůj nejnovější obraz, určitě se taky ozve. Vypadá to, že už má zase cukání, vyrazit někam za dobrodružstvím.

icon , - odpovědět

Děkuji dětem za letecké pokusy a Jarce a Šárce za spolupráci. Obratem odesílám záznamy i Leovi a Járovi, určitě budou mít radost. 1