Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Pojď a užij si hru

V pátek 5. 5. přistály u školy 3 autobusy, aby nás odvezly do Plzně na Fotbalový festival zábavy a sportu.

Děti měly nejprve možnost vyzkoušet si tradiční i netradiční sportovní disciplíny, nechat si pomalovat obličej nebo jen poslouchat živou hudbu. Nebylo snadné se zorientovat, i když jsme všichni měli v ruce mapu. A ještě složitější bylo najít v pětitisícovém davu známou tvář.

V mumraji, který kolem stadionu ve Štruncových sadech byl, se nikdo neztratil, takže jsme se v půl jedenácté mohli přesunout na svá místa v Doosan Aréně. Čekal nás zápas Irsko - Norsko Mistrovství Evropy žen do 17 let.

Někdo fandil Norkám, někdo Irkám ... boje probíhaly i mezi fanoušky. :) Nakonec se více radovali ti, kteří měli na tvářích červeno-modro-bílou vlaječku. Irsko - Norsko 0:1.

Snad si všichni během dne našli něco, co je bavilo a užili si ho v duchu znělky šampionátu "Pojď a užij si hru".

Předmět
Kontrola captcha