Kategorie: Aktuálně

Zážitky ze Sušice

Anketa: Co nám řekli osmáci ke svému výletu?

Radek: Výlet se mi velmi líbil a nic mi tam nevadilo, klidně bych tam zůstal déle.

Adem: Výlet byl dobrý, myslím si, že jsme si to všichni užili. A jsem rád, že jsme mohli jet zrovna s paní učitelkou Sinkulovou.

Matěj Ch.: Bylo to dobrý, chutnalo mi.

Michal S.: Bylo to super. :D

Filip: Bylo to skvělý, moc jsem si to užil.

Honza: Školní výlet se mi moc líbil, všechno mě bavilo. Jel bych tam hned znova. :)

Jakub: Byl to úžasnej výlet. Nejlepší bylo, jak jsem naučil létat.

Michal N.: Bylo to super, protože mám rád Sušici a offpark. Akorát mi vadilo, že se tam pár lidí pohádalo.

Míša W.: Výlet byl skvělý, nejlepší na kterém jsme byli.

Matěj L.: Skvělý, užil jsem si všechno.

Sára: Byl to nejlepší výlet ze všech. Hrozně jsme si to užili.

Jirka: Náš školní výlet se mi líbil, byl báječný! Nejvíc se mi líbil paintball, koloběžky a chatová oblast. :)

Paní učitelka Sinkulová: I za sebe musím napsat, že to bylo gajn. Všichni byli super. I já jsem si to užila. Osmáci, děkuji!!

Další fotografie z návštěvy Sušice hledejte ve fotogalerii.