Kategorie: Aktuálně, Školní družina, KOSMOTOUR PROXIMA

Jak vzniklo Slunce

Spolupráce ZŠ Ilava a ZŠ Stráž na vesmírné pohádce. Podívejte se na výsledné video

Žáci 3.A v Ilavě pod vedením paní učitelky Janky Koštialikovej v rámci hodiny slovenského jazyka společně vytvořili text pohádky "Rozprávanie o tom, ako vzniklo Slnko".
Text najdete ZDE v jejich kronice třídy.
Jejich starší spolužáci ze 4.A zase vyrobili mnoho nádherných modelů sluneční soustavy. Některé z nich najdete na TwinSpace ZDE.

Slovenští kamarádi z textu a obrázků modelů vytvořili tuto prezentaci: Prezentace Ako vzniklo Slnko

My ve Stráži jsme obrázky z prezentace vložili v iPadu do iMovie. Přeložený slovenský text jsme roztříhali a děti si vylosovaly větu k jednotlivým snímkům. Postupně žáci z 1. oddělení družiny (převážně prvňáci a druháci) své věty namluvili a dokončili jsme společné video.

A TADY JE VÝSLEDEK:

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, pochvala odpovědět

Milí kamaráti! Posielame obrovskú pochvalu z Ilavy za to, ako krásne ste ozvučili našu spoločnú prezentáciu. Zvládli ste to na jednotku s hviezdičkou! Ďakujeme a tešíme sa z nášho spoločného dielka.

icon , - odpovědět

S Kačkou zdravíme a chválíme všechny dabérky a dabéry. Jste šikulky a moc se vám to povedlo. 9

icon odpověděl(a)

My také zdravíme a děkujeme. Těšíme se, že nám Katka příště pomůže! 5