Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Co ukrývaly čtyři balíčky

Výhru, výhru, výhru a ještě  jednou výhru. Děti z družiny vyhrály čtyři kompletní sady Imaglee - "Fantastických karet"
A dnes pošťák vyložil pátý balíček, který včera zapomněl v autě, takže pátá výhra!

Když do družiny vešla paní zástupkyně a v ruce držela čtyři balíčky, tak jsme všichni byli napjatí, co mohou obsahovat. (Já jsem sice měla tušení, ale nedala jsem na sobě nic znát.)

Po rozbalení ovšem zavládlo velké nadšení. Sady jsme spravedlivě rozdělili i do druhého oddělení a jednu sadu pošleme našim projektovým kamarádům na Slovensko a jsme zvědaví, jaké hry vymyslí oni. My už jsme jich vymysleli spoustu. Viz zmínky v těchto článcích: první seznámení s kartami, soutěž s Mateřídouškou, hra Lov či rozcvička s Imaglee

Máme desky, do kterých děti vkládají své vymyšlené hry. S těmi nejzajímavějšími vás časem určitě seznámíme.

Děkujeme vydavatelství Mateřídoušky za zaslané výhry a jsme nadšeni, že z deseti výherních sad jsme získali čtyři do naší družiny!
A hned se hrálo...

Předmět
Kontrola captcha
Text