Kategorie: Učíme se

Týden od 10.9. do 14.9.

Pondělí 10.9.

Český jazyk - vytleskávání slabik, bludiště, uvolňovací cviky (Živá abeceda str.8, Písanka str.12)

Matematika - číslo a číslice 3 (PS str. 6)

Čajs - Naše škola a okolí (vycházka)

DÚ: Písanka str. 13 - šnečí domečky

V notýsku informace o exkurzi do Tachova - podepsat

Úterý 11.9.

Český jazyk - vytleskávání slabik, orientace v obrázku, uvolňovací cviky (Živá abeceda str. 8, Písanka str. 11)

Matematika - čísla 1,2,3 - přiřazování čísla k danému počtu prvků (PS str. 7)

Čajs - Naše třída, naše škola.

DÚ: Písanka str. 14 - oválek několikrát pastelkou nebo tužkou (dbejte na správné držení tužky a správné sezení)

Připomínám: zítra jedeme do Tachova (družinové děti si vyzvednu v družině, ostatní sraz v 7,20 hod ve škole u šatny)

S sebou do batůžku svačinu a pití, učení nechte doma)

Čtvrtek 13.9.