Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Recyklohraní

Mobilní učení s RECYKLOHRANÍM

Bystrým očím strážských občanů nejspíš neuniklo, že se dnes prostor před školou zaplnil. Díky tomu, že naše škola byla mezi deseti nejrychleji zaregistrovanými do projektu RECYKLOHRANÍ, navštívila nás mobilní učebna.

Žáci se dozvěděli, co všechno se dá zužitkovat z odevzdaných elektrozařízení, učili se uvnitř pojízdné učebny, zařízené jako minibyt, co všechno mohou třídit do barevných kontejnerů, jak při běžném provozu domácnosti šetřit vodou a energiemi.
Snad teď budou umět poradit svým rodičům, co do kterého kontejneru patří a co ne.

Od tohoto týdne jsou ve škole také umístěny dvě červené sběrné nádoby na drobná elektrozařízení. Nemusíte tedy čekat na pravidelný svoz nebezpečného odpadu a můžete se nefunkční elektroniky zbavit hned. A škole tím pomůžete k dalším bodům do RECYKLOHRANÍ.

Fotografie z dnešního učení najdete zde.

Předmět
Kontrola captcha