Školní rok 2003/04

o rodinném vícebojiV pátek 4. června bojovaly rodinné týmy ve víceboji. Článek přinesl v pondělí 7. 6. Tachovský deník

Borský zámek

19. a 20. května jsme s dětmi navštívili zámek v Boru a soutěžili. 7. června vyšel článek o této návštěvě v Tachovském deníku.

o spaní ve škole

16. března jsme poprvé spali ve škole, byl sepsán podrobný zápis všech aktivit, bylo nafoceno hodně fotek. V úterý 20. března 2004 vyšel o celé akci článěk v Tachovském deníku. Poprvé jsme zabrali celou stránku a poprvé bylo otištěno více fotek.

fotka z divadla30.3. 2004 se v Tachovském deníku objevila fotografie z divadelního představenírozvadovských Berušek a také malý článek o 2. učitelském plese. o plese

o divadelním představení29.3.2004 Tachovský deník informoval o divadelním představení, na kterém jsme se spolupodíleli

o školním kole SG

16. března se konala soutěž ve sportovní gymnastice. O jejím průběhu a výsledcích vyšla 23. 3. zpráva v Tachovském deníku

o besedě

26. února škola uspořádala besedu s dr. Janou Hutníkovou z tachovského muzea, článek vyšel v Tachovském deníku.

o masopustu

Během měsíce února se konaly ve Stráži tři akce plné maškar. Nejen strážskou veřejnost informoval Tachovský deník.