Kategorie: Aktuálně, Čtenářský deník

Čtu, čteš, čteme...

Žákovská knihovna otevřena v nových prostorách, půjčujeme všem žákům naší školy...a rádi! Přijďte se podívat každé úterý o velké přestávce.
Na konci minulého školního roku jsme napsali, že do naší žákovské knihovny dorazila spousta nových krásných knížek. Od počátku tohoto školního roku pro ně konečně máme odpovídající prostory. V žákovské knihovně si nyní můžete půjčovat knihy na doma. Zanedlouho bude vybavena pohodlnými polštáři, takže si tam budete moci v klidu počíst. Nový prostor bude sloužit výuce literatury a čtení pro první i druhý stupeň, žáci celé naší školy tak budou číst v místnosti tomu uzpůsobené, plné knih a jiných zajímavých podnětů. Nemusíme přece jen sedět v lavicích, čtení se tak pro mnohé z nás stane příjemnější záležitostí. Pro všechny žáky školy bude knihovna otevřena každé úterý o velké přestávce. Vybrat si nějakou knihu nebo si něco přečíst přímo na místě můžete také každé druhé úterý od 13:50 do 15:20, kdy v prostorách probíhá volitelný předmět Čtenářská dílna. Vybere si každý čtenář, kdo potřebuje pomoc, tomu rádi poradíme s výběrem. Tak se přijďte podívat!

icon , - odpovědět

Nevím, jak se zvýší počet čtenářů, ale počet výpůjček se nám zvýšil oproti loňskému roku výrazně. A to máme teprve polovinu září! Dobrá reklama prostě zmůže mnoho 9

icon odpověděl(a)

Ještě by bylo třeba fajn, kdyby se s námi čtenáři podělili o to, co zajímavého, hezkého četli .. a vložili třeba článeček do čtenářského deníku tady na webu :)

icon , - odpovědět

Jsem zvědavá, jestli se zvýší počet čtenářů ve škole .)