Kategorie: Aktuálně, Čtenářský deník

Malá rekapitulace ze žákovské knihovny.

Od otevření naší nové žákovské knihovny uplynulo zhruba pět měsíců a už sklízíme první úspěchy.

Investovaný čas se rozhodně vyplatil, protože počet čtenářů neustále roste. Mají na tom svůj podíl krásné prostory, pohodlné polštářky a v neposlední řadě za to může nášup nových knížek, ze kterých si může vybrat snad úplně každý.

S potěšením můžeme oznámit, že k dnešnímu dni bylo uskutečněno 252 výpůjček!!! Vezmeme-li v úvahu, že naše škola má 104 žáků, je to skvělé číslo! Jednoznačně nejčastějšími návštěvníky jsou žáci 3. a 4. třídy, v těsném závěsu za nimi jsou druháci. Druhý stupeň značně pokulhává (na tom budeme muset ještě hodně zapracovat).

Doufáme, že počet čtenářů i výpůjček neustále poroste, protože to bude důvodem pro nákup dalších a dalších knih! A co nás ještě čeká? Na konci školního roku budou vyhlášeni nejpilnější čtenáři z celé školy a odměny je rozhodně neminou. Takže nezapomínejte, pro všechny žáky školy je knihovna otevřena každé úterý o velké přestávce.

Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

icon , - odpovědět

SUPER!

Jsem ráda, že nové knížky neleží jen tak na policích. :) (jen pro zajímavost, loni jsme jich nakoupili za bezmála 50.000 Kč)

Možná by bylo také zajímavé podívat se na návštěvnost Obecní knihovny. Kolik je tam pravidelných "školních" čtenářů?

Rozhodně se nám rýsuje osazenstvo Spaní ve škole. :)

A co vy čtenáři, podělíte se s námi o to, co zrovna čtete? www.zsstraz.cz/index.php?p=172

icon odpověděl(a)

Mám zpracovanoný výkaz z místní knihovny za rok 2012, takže až budu v knihovně, loňská čísla a údaje o čtenářství zdělím 1