Kategorie: Aktuálně, Měli byste vědět

Než půjdete nakupovat

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků.

Díky Rozvojovému programu vyhlášenému Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy činila dotace na nákup školních potřeb a školního vybavení výrazně větší částku na žáka než v letech předchozích. Než půjdete tedy využít prázdninové slevy před začátkem školního roku, prostudujte si, co vaše dítě 1. září ve škole dostane.

Ze školních potřeb:

• sešity 511 a 513, notýsek 644, 2 složky barevných papírů, pastelky (12 barev), velké vodovky a ploché štětce č. 10 a 12, voskovky (12 barev), fixy (10 barev), čtvrtky A3 (31 ks) čtvrtky A4 (36 ks), lepidlo v tyčince, bezpečnostní kelímek na vodu, náčrtník A4
  • číslice, písmenka, velkou a malé písanky, tabulku s abecedou

Ze školního vybavení:

• pracovní sešity pro matematiku (3), Písmenkář, Slabikář, učebnici pro výuku předmětu Člověk a jeho svět, žákovský notýsek

To vše v hodnotě 823 Kč.

Jako dárek od SRPDŠ dostanou děti balíček modelíny.

Když porovnáte seznam potřeb, který jste dostali u zápisu,  s výše uvedeným, můžete vynechat nákup kalíšku na vodu, náčtrníkového bloku, voskovek, lepidla v tyčince, plochých štětců (pořiďte jen kulaté).