Kategorie: Aktuálně, Měli byste vědět, 4) (nejen) Informatika s aplikacemi

Kdo jsou to webrangers?

aneb prosba ze školního mailu.

Dobrý den,
Jmenuji se Jakub Duchek a společně se svým spolužákem jsme pod záštitou projektu www.webrangers.cz vytvořili webové stránky zabývající se nebezpečím sociálních sítí, sdělovacích prostředků a internetu obecně. Zde mají žáci možnost stáhnout si zdarma plné verze dvou programů které jsme sami vytvořili. Naše webové stránky najdete na adrese www.bezpecnasit.ic.cz. Nyní by bylo dobré aby naše stránky vidělo co nejvíce dětí. Proto bychom Vás chtěli požádat, zda by bylo možné někam na frekventované místo ve škole umístit náš letáček umístěný v příloze emailu. Pokud budete mít jakékoli dotazy, případně připomínky, k našemu projektu, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese bezpecnasit(zavináč)seznam.cz a my se vám obratem ozveme zpět.
S poděkováním a přáním hezkého dne žáci ZŠ Chlumčany Jakub Duchek a David Žahour

Protože si myslím, že frekventovaným místem je i náš web, pověsila jsem letáček i sem. :)

Ze zde zveřejněnných informací jste se sice odpověď na otázku v nadpisu nedozvěděli, ale třeba si prostudujete web projektu webrangers (viz výše)