Kategorie: Aktuálně, Dotek ztracených časů, Školní družina

Dotek ztracených časů a dnešek

Tradiční pouť a koláče

Malí písaři - psací stroj a my

Seznamujeme se s dalším exponátem z Muzea ztracených časů a to psacím strojem. Porovnáváme s psaním na klávesnici a tiskárnou.

Tradiční pouť a koláče. Jen tu vůni a chuť ještě přenést neumíme. Třeba to za pár let ale bude realita :)

icon , Psací stroj odpovědět

Chybička se vloudila, nevadí, jsme lidé... 1

Ale stejný psací stroj mám také ještě doma a pamatuji doby, kdy jsem se na něm učila psát.
Už teď jsem zvědavá na další rarity z dějin času. Určitě sama také něčím přispěji, už vybírám. Letošní téma je prostě skvělé a zajímavé i pro ty návštěvníky stránek školy, kteří se vaší skvělé hry nemohou zúčastnit, protože nejsou ze Stráže. Tak aspoň držím všem moc palce!

icon odpověděl(a)

Děkujeme moc za povzbuzení a samozřejmě se těšíme na předměty či zajímavosti, které nám budou zapůjčeny.
Jsem moc zvědavá, co to bude a děti určitě taky!
Ještě jednou díky, díky, díky.

icon , - odpovědět

Musím opravit chybičku 7