Kategorie: Aktuálně, Měli byste vědět

Kam s dětmi v létě?

Přímo ve škole ve Stráži bude Česká pedagogická komora organizovat během letošních prázdnin tři příměstské tábory (campy). Věříme, že Vašim dětem přinesou báječné zážitky a Vám usnadní organizaci prázdninových týdnů.

Příměstský tábor se koná vždy od pondělí do pátku. Výjimkou je druhý camp, vzhledem k tomu, že pondělí 6.7. je státní svátek, bude jen čtyřdenní.

Ráno dítě přivedete mezi 7:15 a 8:00, odpoledne od 15:30 do 16:30 si je vyzvednete.

Škola poslouží především jako zázemí, velká část aktivit se však bude odehrávat venku v okolí. Každý z campů má trochu jiné zaměření, vždy si ale Vaše děti užijí správné prázdninové dobrodružství se spoustou her a legrace. Díky vedení zkušenými a přátelskými lektory budou současně rozvíjet svoje tvořivé, logické či jazykové schopnosti.

Všechny campy jsou určeny pro děti z prvního stupně ZŠ, tvořivého se mohou zúčastnit i děti, které budou v září nastupovat do první třídy.

Nabídka příměstských táborů

Tvořím, tvoříš, tvoříme - pokud Vaše dítě rádo tvoří, jde o camp přesně pro něj. Bude pracovat s barvami, papírem, přírodninami. Zkusí si tvůrčí aktivity v přírodě. Vytvoří vlastní stolní hru.

Program připravila Mgr. Eva Hubatová, zkušená výtvarnice s dlouholetou praxí.

Camp je pro děti ve věku 6-13 let.

Termín: 29.6.-3. 7. 2015

Cena 1490 Kč

Honba za pokladem vtáhne děti do světa záhad, šifer, ale i týmových a terénních her v okolí. Až je všechny úspěšně zvládnou, vydají se na cestu, na jejímž konci je čeká ten největší poklad, který kdo kdy našel.

Program připravil PaedDr. Tomáš Houška, pedagog a autor řady publikací.

Camp je pro děti ve věku 7-13 let.

Termín: 7.-10. 7. 2015

Cena 1250 Kč

Tajemný cizinec je programově blízký honbě za pokladem. Děti budoupo celý týden řešit záhadu, a budou si hrát jak v terénu, tak ve škole,

řešit tajemné šifry a spolupracovat ve skupině. Navíc se musí k rozlousknutí záhady domluvit s tajemným cizincem. Nenásilnou formou konverzace v přirozených situacích budou procvičovat svoje jazykové znalosti a především posilovat důvěru ve vlastní komunikační dovednosti.

Program připravil Mgr. Radek Chejlava, tlumočník, překladatel a lektor a učitel.

Camp je pro děti ve věku 7-13 let.

Termín: 13.-17. 7. 2015

Cena 1790 Kč

V ceně všech campů je zahrnuto stravování (každý den oběd, odpolední svačina, pitný režim), dále odborný dohled, program včetně materiálu a odměn, základní pojištění.

Minimální počet účastníků každého běhu je 12, maximální 24.

Jak dítě přihlásit?

Rozklikněte položku PŘIHLÁŠKY v menu v záhlaví stránky www.campy.cz a vyberte si místo a termín, který vás zaujal. Dostanete se do eshopu, ve kterém můžete rovnou zaplatit zálohu na vybraný kemp. (Budete-li platit bankovním převodem, použijte, prosím, číslo objednávky, které vám vygeneruje systém, jako variabilní symbol.

Dítě je považováno za přihlášené po obdržení přihlášky a uhrazení zálohové platby ve výši 490,-Kč.

icon , Uuuuž odpovědět

jsme přihlášené,tedy Markétka 10