Kategorie: Aktuálně, Měli byste vědět

Cyrano v Národním

Připravujeme zájezd pro žáky 2. stupně (hlavně pro VIII. a IX. třídu) do Národního divadla.

Zájezd do kamenného divadla pořádáme pravidelně každý rok. Loni navštívili žáci 1. stupně plzeňské divadlo Alfa. V letošním školním roce chystáme pro osmáky a deváťáky zájezd na na hru Edmonda Rostanda - Cyrano z Bergeracu. Obsazení je hvězdné, v hlavních rolí účinkují mimo jiné David Prachař a Saša Rašilov.

Lístky jsou objednány na večerní představení v pátek 8. ledna 2010. Stejně jako v předchozích letech bude z účtu SRPDŠ hrazen autobus a příspěvek 100 Kč každému žákovi na vstupenku.

Takže "děti", začněte chystat slavnostní oblečení. Širák v dál za vás odhodí Cyrano. :)

, Štěpka odpovědět

A my nikam pojedem

icon odpověděl(a)