Kategorie: Aktuálně, Měli byste vědět

Pomáhejme dál

... aneb Martinka už jezdí v novém.

Celý uplynulý školní rok jsme ve škole shromažďovali, vybírali a třídili víčka od PET lahví. Velké pytle pak putovaly do výkupu. I díky vám tak mohla Martinka nastoupit do školy s novým větším vozíkem.

Nám ve škole ale přijde škoda rozjetou akci teď ukončit.

• Všichni jsme si zvykli odkládat víčka stranou.
  • Děti (a nejen ony) ráno při čekání na vyučování nebo odpoledne na autobus s nadšením třídily barvičky (a některé nacházely mezi plastovýmí válečky doslova poklady).
  • Víme, že můžeme stále pomáhat.

A tak tedy .. jedeme dál. Sbíráme víčka na výcvik asistenčního psa. 19. září jede Martinka poprvé trénovat s pejskem, kterého pro ni připravují. Pokud vše půjde dobře, měla by na konci první třídy mít kamaráda, který jí bude pomáhat.

Tak jestli chcete, sbírejte s námi.

Předmět
Kontrola captcha