Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Rozběhaný týden

V uplynulém týdnu se naši žáci snažili utéct nastupujícímu deštivému podzimu.

V pondělí 2. října se družstva mladších i starších žáků i žákyň vydala do Tachova, aby se zúčastnila přespolního běhu.

Družstvo mladších žákyň ve složení Barbora Nováková, Anastázie Pintová, Lucie Syrová, Markéta Andrlová a Barbora Horáková vybojovalo medaile a pohár za celkové 2. místo.

Družstvo starších dívek bylo osmé, mladší žáci sedmí a starší žáci pátí.

Ve čtvrtek 5. října se za velmi nepříznivých povětrnostních podmínek, za silného větru a deště, konal tradiční Večerní běh Tachovem, který pořádá ZŠ Kostelní. Tohoto individuálního závodu se zúčastnila pěkná řádka našich žáků a rozhodně se ve startovním poli neztratili.

Z výsledkové listiny:

• Rozálie Nováková (2. roč.) - 2. místo
  • Barbora Nováková (6. roč.) - 3. místo
  • Matyáš Bártík (7. roč.) - 2. místo
  • Radek Andrle (9. roč.) - 1. místo
  • Michal Novák (9. roč.) - 3. místo
  • Sára Veishaiplová (9. roč.) - 3. místo

Všem dětem děkujeme za účast a reprezentaci školy a vítězům GRATULUJEME. :)

Další fotografie najdete zde:

icon , - odpovědět

Poděkování patří také všem rodičům-řidičům, kteří naložili ve čtvrtek do aut závodníky a odvezli je do Tachova. Díky. :)