Kategorie: Aktuálně, GO kurz

GO kurz 2018 - Informace pro rodiče

Opakování je matka moudrosti aneb Co už v tuhle chvíli víte.

Termín: 16. 5. – 18. 5. 2018 j
Ubytování: v chatách RS, lůžkoviny k dispozici, možnost vzít si vlastní spacák či deku, ale není nutné.
Poplatek: 200 Kč /osobu včetně jídla a ubytování na celou dobu pobytu (strava 6x denně)

Sraz ve středu 16. 5. v 8:00 u školy, termín ukončení v pátek ve 13:00. Jídelníček, program a další doplňující informace budou zveřejněny na tomto webu. Škola bude během kurzu uzavřena.

S sebou:

• pití a svačina na středu dopoledne (začínáme až obědem) v batůžku na záda
  • kapesné, batoh či cestovní taška, vhodné oblečení, hygienické a osobní potřeby, léky (o užívání informujte třídní učitele) - bude do RS převezeno automobily

Prosíme vás, rodiče:

1. nenarušujte průběh kurzu návštěvami dětí
  2. nedávejte dětem s sebou mobilní telefony ani tablety, neboť brání náplni GO kurzu tj. tmelení kolektivu
  3. poučte své děti - je přísný zákaz požívání alkoholu, drog, cigaret, držení zbraní, nožů
  4. v případě porušení pravidel bude dítě z kurzu vyloučeno bez možnosti náhrady
  5. dodržujte termín vyzvednutí dětí

Děkujeme za pochopení.

V případě nutného spojení kontaktujte tato tel. čísla:

• Petr Bártík – vedoucí kurzu – 604 253 586
  • vedení školy – 723 002 938

Pokud byste chtěli tuto akci podpořit sponzorským darem v jakékoliv podobě, budeme rádi.

Po ukončení své dítě můžete vyzvednout osobně v RS do 12.30, nebo děti využijí vlakových spojů ve 13.37 směr Stráž a 12.11 směr Domažlice, na vlakovou zastávku bude zajištěn doprovod dospělým.