Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Začal nový školní rok

... rok, který bude plný výzev

Ráno nás probudil déšť a v dálce také trochu bouřilo. Společné zahájení školního roku před budou školy bylo v ohrožení. Příroda si to nakonec rozmyslela a ve svém ubrečeném dopoledni si nakonec udělala pauzu právě tak velkou, abychom v osm nezmokli.

Před školou se sešlo 127 žáků školy (a další dva si ještě užívají rodinnou dovolenou), rodiče a příbuzní, všichni zaměstnanci školy a také paní starostka Starého Sedla Jana Svobodová a pan starosta Stráže Karel Fišpera. Ten zavzpomínal na svůj první školní den, den, kdy se v naší škole otevíraly nové pavilony a díky tomu začaly do školy ve Stráži chodit i děti z okolních obcí.

Společně jsme přivítali 13 prvňáčků a vykročili jsme správnou nohou směrem ke všemu novému, co nás letos čeká.

Další fotografie najdete v GALERII.