Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Kam jsme doběhli?

20. 9. 2018 na Večerní běh Tachovem

Reprezentovali nás Ema Bártíková, Kryštof Hruška, Rozálie Nováková, Matyáš Bártík, Lucie Martincová, Nikola Horváthová a s medailí odjely Markéta Andrlová (3. místo) a Barbora Nováková (1. místo).

27. 9. 2018 na Večerní běh Planou

Závodili Kryštof Hruška, Lucie Martincová, Nikola Podlipská, Nikola Horváthová, Barbora a Rozálie Novákovi a Markéta Andrlová, která opět převzala bronzovou medaili za 3. místo.

3. 10. 2018 opět v Tachově a to na Přespolním běhu družstev

Za naši školu se na trať vydalo 22 žáků. Nejlepší výkon podalo družstvo děvčat ve složení Barbora Nováková, Markéta Andrlová, Lucie Syrová, Nikola Horváthová, Barbora Lízancová a Eliška Turbáková, které vybojovalo 2. místo a přivezlo nám do Stráže krásný stříbrný pohár. Bára Nováková navíc obsadila 2. místo i ve své kategorii.

Další umístění:

Kategorie II. - Bártíková, Nováková R., Bízek, Kloudová S., Hálová, Hruška - 7. místo.

Kategorie III. chlapci - Syrový, Bartoň, Komárek M., Horák, Wolf - 7. místo

Kategorie IV. chlapci - Bártík, Křepel S., Martinec, Stanke L., Kupčík - 6. místo.

Všem dětem děkujeme za reprezentaci, přejeme další skvělé starty a medailistům GRATULUJEME.

A kam můžete běžet dál? Třeba 24. 11. 2018 do Alfrédova na Mistrovství ČR v Přespolním běhu. Více informací hledej na nástěnce ve škole a u paní Pavlíny Novákové.

Další fotografie najdete ve fotogalerii.

icon , Ahojky odpovědět

Gratulujeme za krásné výkony žáků !!!
A děkujeme za pěkné fotky