Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=1083  •  Vydáno: 15.3.2012 21:44  •  Autor: Hana Pilařová

Když se Stanley vrátil na Nový Zéland

Nedávno k nám přicestoval Stanley z Taurangy na Novém Zélandu. Přijel jako doprovod  Adama a Matěje.

Prožil tady jarní prázdniny, užil si sníh a led, navštívil školu i mateřskou školku, prošel Stráž a byl celý vyjukaný z našeho masopustu. A pak se zase vydal na dlouhou cestu, vybaven informacemi o Stráži i České republice, které připravili páťáci se čtvrťáky, fotografiemi a propagačními materiály - brožurkami a pohledy.

Dnes  (před hodinou) mi přišla zpráva, že Stanley je už zase doma. Chcete-li, přeložte si ji. :)

Hello,

Our Flat Stanley has arrived safely home in Tauranga, NZ.

Thank you very much for the photos and information you have sent - it is all very interesting and we have learned a lot about your country. We particularly liked seeing Flat Stanley in the snow and at your school.

Thank you for exchanging with us!

Shelley, Caroline and Ryan