Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=326  •  Vydáno: 21.11.2009 13:09  •  Autor: Jaroslava Pachlová

V sobotu ve škole

Zase po roce konal se tradiční Den otevřených dveří.

Naše škola opět po roce zorganizovala 21. 11. pro rodiče a veřejnost tradiční Den otevřených dveří. Aby se mohla zúčastnit většina rodičů, koná se tato akce vždy v sobotu dopoledne. Pro dojíždějící děti a rodiče je zajištěn svoz mimořádným autobusem.
Na I. stupni nebylo snad žáčka, který by s sebou neměl někoho z dospělých a mnohdy přišly celé rodiny, včetně prarodičů, sourozenců, tet a dalších příbuzných. Samozřejmě, že na svá školní léta přišli zavzpomínat i bývalí žáci, kteří se učitelům svěřili se svými dojmy ze středních škol.
Atmosféra byla přátelská, pracovní a otevřená. O přestávkách si mohli děti s rodiči vyzkoušet oblíbené hry a činnosti v družině, byla otevřená ředitelna, kde se podávala káva nebo si mohli návštěvníci nakoupit adventní výzdobu ze školního předvánočního trhu.
Akce byla ukončena dobrým obědem a některé rodiny si odnášely nejen společně vyrobené výrobky, ale hlavně hezké zážitky ze společně a smysluplně prožitých chvil.

Navštivte I. třídu a ŠD.