Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=3400  •  Vydáno: 23.6.2016 18:27  •  Autor: Jaroslava Pachlová

Časopis Račte vstoupit

Využití společného česko-slovenského časopisu, který vznikl spoluprácí partnerů z ČR a SR v eTwinningovém projektu Račte vstoupit

Zalistovat časopisem si můžete zde:

Zalistujte si česko-slovenským sborníkem Račte vstoupit

Podívejte se, jak časopis využili slovenští kamarádi V Ilavě. Pomocí sponzorského daru od rodičů se jim podařilo vytisknout 1500 výtisků a darovat je organizaci Červený Nos Clowndoctors pro nemocné děti pobývající v nemocnicích.

V Pardubicích také pomohli rodiče a časopis mohli v počtu 100 ks věnovat prostřednictvím Zdravotních klaunů v pardubické nemocnici.

Příchod zdravotního klauna očekávají i ve Slavkovicích a Plavech a z obou škol budou putovat časopisy a dárky pro děti do nemocnic.

My jsme dnes siestu strávili luštěním v časopise, čtením a tvořením. K práci děti využívaly i překladač, protože některá slovenská slova se od českých opravdu hodně liší :)

Jinak jsme včera posílali pohledy našim partnerským školám s přáním hezkých prázdnin a poděkováním za spolupráci. Ve TwinSpace už jsou první ohlasy!