Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=4084  •  Vydáno: 3.11.2017 21:16  •  Autor: Jaroslava Pachlová

SENZACE! Jedinečné setkání strašidelných bytostí ve Stráži

Podívejte se zatím na fotografie z jedinečné a strhující strašidelné akce ve Stráži s návštěvou světových celebrit strašidelného světa...

Po dopolední návštěvě strašidel v budově školy bylo svoláno velké shromáždění strašidel také ke strážskému hřbitovu.

Děti, dospělí a také zástupci tisku se po chvíli čekání skutečně dočkali. Ze hřbitova vyšla trojice živých neživých či mrtvých nemrtvých a vydala se na svou mlčenlivou cestu obcí směrem ke strážské Hůrce.

Cestou se průvod zastavil pouze u budovy školy, kde došlo k vyhodnocení letošního ročníku Miss Dýně.

Za soumraku došli všichni pod Hůrku a ti odvážnější se vydali na cestu temným lesem, ze kterého se pak už se ozýval jen jekot, vřískot a řev.

Nezbývá než doufat, že se všichni vrátili v pořádku.

Na další fotografie se podívejte ZDE.

Videoreportáž J. Dušičkové z periodika Naše strašidla najdete v samostatném článku.