Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=727  •  Vydáno: 5.3.2011 7:35  •  Autor: Jaroslava Pachlová

Masopust po víkendu končí

Ale vy máte možnost se zasmát a pobavit nad masopustními fotografiemi i v období půstu.
Výzva: nafoťte atmosféru masopustního průvodu (více v textu dál).

V sobotu 26. 2. proběhl tradiční dětský karneval v sále U nádraží a fotografie jsou dvě várky TADY a ZDE.

Ve školní družině se "soutěžilo" o nejlegračnější model, jak si děti s veselým masopustním úkolem poradily, se podívejte SEM.

V úterý 8. března projde Stráží masopustní průvod, nafoťte jeho průběh a atmosféru. Vaše fotografie rádi uveřejníme!
(Žáci mohou takto získat body do školní soutěže.)

A protože v družině je všechno vesmírné, tak jejich nesmírně vesmírný karneval bude den po masopustním termínu a to ve čtvrtek 10. 3.
Už teď se těším na vesmírné modely! ...a tady již jsou!

... a jak je to s tím koncem masopustu? Ten končí na tzv. Popeleční středu, 40 dní před Velikonocemi. Letos to vychází na 9. 3. a tímto dnem by měly skončit všechny tancovačky a přecpávání se...