Vážení rodiče,
rozhodnutím Bezpečnostní rady státu je od středy 11. 3. 2020 zakázána osobní přítomnost žáků a studentů na vzdělávání v základním, středním a vyšším odborném školství. I ZŠ Stráž je tak až do odvolání pro žáky uzavřena. Vzhledem k tomu, že dosud není jasné, jak dlouho bude toto opatření trvat, sledujte, prosím, aktuální informace v médiích a náš školní web www.zsstraz.cz.

Na školním webu budeme dle situace také postupně zveřejňovat práci a domácí úkoly na dobu uzavření školy. Plnění těchto úkolů je povinné.

Hana Pilařová, ředitelka ZŠ

Pro rychlejší orientaci:
1. roč. 2. roč. 3. roč. 4. roč. 5. roč. 6. roč. 7.roč. 8.roč. 9.roč.

Vážení rodiče,
vzhledem k všeobecně známé situaci Vás prosím o zaslání Vašeho mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Tady naleznete vždy jen stručný přehled učiva, podrobnější informace pak v mailu. HK

ČJ
Čtení do str. 35