Národní podpůrné středisko pro eTwinning v ČR (DZS) právě vydalo publikaci eTwinning: Inspirace do EKOprojektů.
Najdete tam naše realizované aktivity z družiny a našich projektů?

Inspirace do EKOprojektů ke stažení ve formátu pdf je zdarma dostupná na https://www.etwinning.cz/ke-stazeni/

V publikaci jsou představeny zajímavé aktivity zaměřené na ekologická témata a environmentální výchovu, jež byly realizovány v mateřských, základních i středních školách napříč celou Českou republikou. Aktivity jsou rozepsány do stručných návodů, které si může každý upravit pro konkrétní výukový cíl a podle znalostí a schopností žáků.

Většina těchto aktivit byla realizována v rámci online projektů mezinárodní spolupráce škol eTwinning. Mohou být tedy inspirací nejen pro zpestření výuky, do družiny či pro mimoškolní činnosti, ale právě i jako součást mezinárodních projektů.

 

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se