Děti z družiny získali národní i evropský certifikát kvality. Chcete i vy získat svoje vlastní osvědčení - certifikát? Vyzkoušejte tedy kvíz nejen pro malé "myslíky". Při řešení si zopakujete angličtinu, protože je kvíz vytvořen na stránce flippity.net, kde si můžete vytvořit pro kamarády další kvízy, křížovky, honby za pokladem, časové osy atd.

Zde je odkaz na kvíz, který když správně vyřešíte, tak získáte certifikát (diplom). Když rozkliknete odkaz, tak vaším prvním úkolem bude napsat své jméno, které se vám pak vygeneruje do certifikátu. Tak neváhejte a zkuste si jednoduchý kvíz HÁDANKY PRO MALÉ MYSLÍKY

Do komentářů můžete napsat, komu se podařilo certifikát získat :)

Komentáře   

+1 # Kateřina Pilařová 2020-11-01 18:21
Já se taky hlásím, že se mi povedlo získat certifikát. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaroslava Pachlová 2020-11-01 18:54
Kačko, ty vyzkoušíš všechno a to je BEZVA!
Budu muset vymyslet i něco obtížnějšího.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Hana Pilařová 2020-11-01 18:17
Já jsem prosím velký myslík, ale certifikát jsem si taky vysloužila :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaroslava Pachlová 2020-11-01 18:56
Ještě potřebuji poladit obrázky do certifikátu :)
Pořád se musím něco nového učit :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se