Skupinka družinových prvňáčků se proměnila v tvůrce ponožkových maňásků. Proměny starých, lichých či děravých ponožek jsou neuvěřitelné a nebudete ani věřit, co vše jsme s našimi fusekláčky zažili, kam všude jsme se už s nimi podívali nebo se ocitli.

Než se podíváte na videa a fotografie, tak připomínám, že ještě do pondělí 30. 11. 2020 se můžete zúčastnit malé soutěže Budoucí hvězdy upcyklace, kterou naleznete v článku Noví maskoti a soutěž, kde hlavní roli hrají právě ponožkoví maskoti.

Prvňáčci byli velmi kreativní, užili jsme si při výrobě a následně hraní spoustu legrace. Děti se naučily spoustu nových věcí. Zde fotografie z tvoření:A jako bonus ještě fotky z našeho semínkování, kdy jsme si na jaro udělali zásobu afrikánových semínek a fotografie z prvního dne po pauze, kdy jsme šli na bunkry do lesa.

Komentáře   

+1 # Hana Pilařová 2020-11-25 18:16
Myslím, že v rodinách prvňáčků teď budou víc a víc řádit lichožrouti. A v družině pak nebude kam šlápnout, co tam bude maňásků :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se