V tomto týdnu ještě místo dvou oddělení družiny fungovaly čtyři homogenní skupinky. V příspěvku se můžete podívat, co všechno se dětem povedlo a co zažily. Pokusy, výzdoby oken, kreslení čertů, vycházky do přírody...

V pondělí bylo krásně a skupinka prvňáčků se vydala po obnovené cestě do lesa na místo, kde se říká "U křížku", i když křížek už tam pár let nazpět není. V úterý hned ráno došlo k losování "ponožťáků" (příspěvek ZDE). Odpoledne prvňáčci otevřeli první balíček z adventního kalendáře s pokusy (jak si užili hraní s krasohledy, se můžete podívat SEM). Ve středu byly v balíčku pokusy s voňavou skořicí (viz video pod textem), ve čtvrtek astronomické okénko a v pátek vykrajovátka s chemickými baňkami z 3D tiskárny. 
Druháčci nakreslili krásné čertíky. Můžete je vidět na nástěnce u vchodu do prvního pavilonu. První oddělení družiny už má ozdobená okna zimní krajinkou a skupinka třeťáků vytvořila na okna krásné sněhuláky s vločkami. Samozřejmě probíhalo ještě spoustu hraní a tvoření a dalších procházek ven. 

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se