Důležité je mít uvařené těsto, ale ani vánočka a ani cukroví z něho nebude, tohle těsto nám povede elektřinu. Důležité jsou i brambory, ale zase ne do salátu, ale na bramborový kanon.

V pondělí nás v balíčku číslo 7 čekal materiál na bramborový kanon. A z nás se stali kanonýři :) 

Dneska ráno jsme za tmy vyzkoušeli čertovský víkendový balíček s číslem 5 a to byla přímo bomba! Tedy vodivé těsto a LED.

V neděli na Mikuláše byl v obálce QR kód a odkaz na Mikulášské pokusy, tak se podívejte, jak můžeme dál koumat a co vše nás čeká vyzkoušet:A dnes jsme v obálce objevili zajímavé fotografie, které můžeme použít třeba jako péefky (novoročenky):

 - chuchvalec izolepy...- akvárium s vodou, na které plave pár kaštanových větviček...- černý plamen...Kromě pokusohraní a koumálkování jsme dnes ještě vyrobili domečky jako ozdobičky s dárečkem uvnitř:

 

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se