Pokračování adventního pokusohraní, vánoční nadílka a družinové vyrábění

Ve družině letos na děti čekala malá vánoční nadílka s velkým dosahem. V příštím roce budeme dostávat časopis Ahoj divočino a dostali jsme už letošní tři čísla plná přírodních nápadů. Tento týden jsme se naučili znát například všechny sýkorky. Dále jsme si do družiny nadělili Retrohraní a těšíme se na tradiční hry a hraní v novém roce. Posledním dárkem je elektrické ořezávátko. A řeknu vám, takhle ořezané pastelky a tužky jsme v družině nikdy neměli :)Ve druhém oddělení vyráběli zajímavé vánoční dekorace a přáníčka.V prvním oddělení jsme každý den pokusničili. Něco jsme pro vás zaznamenali ve videu a na fotkách.Nezapomněli jsme vánočně věštit, povídat si vánoční příběhy a připomenout vánoční zvyky.
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se