Ledové pokusohraní. 
Měli jsme připraveno vše na ledové ozdoby, stavebnici z ledu, ledové malování, ledové pokusy a ledový svícen. Co nám mráz dovolil? Podívejte se na fotky a videa.

Podle předpovědi mělo "mrznout, až to praští". A tak jsme nic neponechali náhodě a připravili vše na ledové pokusničení a hraní. Připravili jsme do nádob vodu čirou na pokusy, obarvenou na ledovou stavebnici, dokonce jsme připravili vodu do balónků na ledová vejce. Do různých tácků, talířků a mističek jsme připravili vše na ledové ozdoby s přírodninami a do formy zase vše na velký ledový svícen.A ejhle, ono dnes tolik nemrzlo :( Odpoledne dokonce tálo. Přes to jsme zkusili alespoň, co se dalo a ostatní se uvidí v příštích dnech. Máme parapety obložené budoucími ozdobami, všechny jsme dnes nerozvěsili. Nádobky v přepravkách se ukryly pod sněhovou nadílku. Třeba ještě ten ledový hrad postavíme.

A protože nám v mističkách zbyly rozpuštěné potravinářské barvy, tak z toho nakonec vzniklo spontánní barevné hraní.

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se