Včera přišla velká obleva a naše ledové království se otřáslo v základech. Ale ještě jsme kus jeho krásy zachytili nejen ve dne, ale i za tmy.

Stále jsme čekali, jestli se přece jen nedostaví mrazy a voda v připravených nádobkách pořádně promrzne a my budeme moci postavit ledový zámek. Včerejší velká obleva nám dala najevo, že se dočkat už vůbec nemusíme, a tak jsme jednali. Přebytečnou vodu jsme z nádob vylili a kousky ledu jsme vyzdobili starou kamennou zeď z bývalého strážského opevnění na školní zahradě. Je to taková prchavá krása.
Dnes ráno za tmy v magickém dnu, kdy je 21. den 21. roku v 21. století, jsme se vydali s družinovou skupinkou druháčků zapálit svíčku do ledového svícnu a pozorovat ledovou krásu ozářenou pouze pouličními lampami a za svítání.

Zbytky ledové království ve dne:Zbytky ledového království ve tmě:

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se