Ještě chvíli potrvá než si jaro udrží svou vládu, protože zima ještě stále vystrkuje drápky. Ale některé květinky jsou otužilé a směle vystrkují své lístky a květy ze země. U školy 8. 3. na "den žen" rozkvetl plot. Nevěříte? Tak se tam jděte projít. A kdo k nám nemůže, tak si může rozkliknout článek.

V GALERII JARNÍCH KVĚTIN je vybráno 12 kytiček, které znáte nebo se můžete naučit poznat. Každá květinka má svou kartu s fotografií, obrázkem a básničkou. Brzy se naučíme poznávat zase další rostliny, které rostou v našem okolí nebo na zahrádkách.A nezapomeňte, že stále můžete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. posílat fotografie vodních ploch (rybníků, potoků, studánek, tůněk, ale i vodníků a rusalek), které se nachází okolo vaší obce. Každý den do knihy přibývají další fotografie a informace.

 

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se