V nové "galerii na plotě" se můžete dozvědět, jak se jmenují jednotlivé velikonoční dny a jaké zvyky jsou s nimi spojené. A i když letos nebudete chodit po vsi na pomlázku, tak se alespoň můžete naučit nějakou novou koledu. 

Velikonoce jsou pro většinu lidí předzvěstí jara a je to nejdůležitější křesťanský svátek. Když si uděláte procházku kolem školy, tak si můžete na výstavce na plotě připomenout pašijový týden. Víte, jaké barvy se váží k jednotlivým dnům? 

Kromě toho se můžete naučit sedm velikonočních koled nebo se dozvíte, jak nabarvit vajíčka z přírodních zdrojů bez chemie a kupovaných barev.

Krásné barevné dny a veselé Velikonoce všem.Poznámka pro družináčky: v družině na vás čekají odměny za soutěž Mr. Sněhulák, tak doufám, že si je už spolu brzy užijeme.

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se