Druhý díl Cesty ze vsi. Pokračování eTwinningového projektu Žijeme zeleně. Předání odměn výhercům soutěžního kvízu. 
A těšení se na pondělí 12. 4. a společné přírodní toulky okolo Stráže.

Moc nás těší, že se s dětmi uvidíme od pondělí v družině. Budeme pracovat opět po skupinkách podle tříd. Když to půjde, budeme čas trávit co nejvíce venku. Možná, že už v květnu vznikne před prvním pavilonem další místo k venkovnímu učení či odpoledním hrám a relaxaci, a to velký altán.

Zkusíme se podívat na místa, která jsou v našich online průvodcích Cesty ze vsi. Druhý díl, který můžete stále doplňovat fotografiemi a tipy je zde

V rámci možností chceme pokračovat v eTwinningovém projektu Žijeme zeleně.

Kamarádům na Slovenko byly odeslány online pohlednice - jedni se účastnili naší aktivity ke Světovému dni vody a druzí jsou s námi v projektu.Na děti, které vyplnili soutěžní kvíz ke Světovému dni vody, čekají ve škole malé odměny. Některým už byly předány. Jako například absolutní vítězce Aničce R.  Více v článku Vyhodnocení soutěžního kvízu

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se