Základní informace k provozu ŠD a přihlašování dětí do družiny

Pro rodiče dětí z přípravné třídy a prvňáčků vše shrnuto ZDE.

Středa 1. 9. 2021 –
pouze informace pro rodiče dětí přípravné třídy a žáků 1. třídy s předáním přihlášek po slavnostním zahájení cca do 9.30. Přihlášky pro zájemce z 2. třídy.

Zájemcům ze 3. – 5. třídy budou přihlášky rozdány paní vychovatelkou v jejich třídě.
Běžný provoz družiny není.

Čtvrtek 2. 9. 2021

• družina pro přihlášené zájemce
  • ráno: 6.30 (příchod do 7.15) - 8.00
    (od 7.35 do 8.00 odevzdávání přihlášek v družině)
  • odpoledne: 10.30 – 15.30

Pátek 3. 9. 2021

• normální provoz
  • ráno od 6.30 a odpoledne do 15.30
  • uzavření přihlášek

Možnost přihlášení dětí z přípravné třídy, žáků z 1. až 5. ročníku do celkového naplnění kapacity ŠD.

Platba za družinu je 100,- Kč měsíčně. Při platbě se nerozlišuje, zda-li žák dochází ráno na 30 minut nebo využívá celou dobu provozu.
Kdo se přihlásí, je pravidelným účastníkem, na kterého se vztahují pravidla Vnitřního řádu ŠD.
Podle počtu přihlášených se bude odvíjet další organizace družiny.

Na nový školní rok musí být vypsaná nová přihláška, dokud ji dítě nemá, není automaticky na základě loňské účasti do družiny zařazeno. Přijetí dítěte do družiny je nenárokové.

Děti se v 1. oddělení mohou těšit na nově vybavenou družinu a hru Čaroděj Modromír.

Odkazy:

Základní informace k ŠD
Vnitřní řád ŠD
Přihláška
Formulář na platbu
Vzor pro uvolnění dítěte z družiny v jiný čas než je na přihlášce
Celoroční plán na rok 2021/2022