Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Soutěže

Medailové úspěchy na atletických závodech pro 1. stupeň

Úspěchy našich nejmladších sportovců.

V měsíci červnu se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili dvou atletických soutěží.

7. června se na stadionu TJ Baníku Stříbro konaly ATLETICKÉ ZÁVODY ŽÁKŮ 1. STUPNĚ (okr. kolo). Na ně odjelo reprezentovat naši školu 20 sportovců z 1. - 5. ročníku.

Medaile získali tito naši malí atleti:

Matyáš Ebenhöh (2. roč.) za 1. místo ve skoku dalekém (363 cm) a za 2. místo v běhu na 300 m (0:58,5),

Radek Andrle (3. roč.) za 1. místo ve skoku dalekém (376 cm) a za 3. místo v běhu na 500 m (1:40,8),

Jan Tampír (1. roč.) za 2. místo v hodu míčkem (25,97 m),

Michal Mikovec (4. roč.) za 2. místo v hodu míčkem (39,59 m),

Daniel Černý (5. roč.) za 2. místo v hodu míčkem (43,47 m),

Jan Brejcha (5. roč.) za 3. místo v běhu na 600 m (1:58,0).

20. června se na městském stadionu v Tachově uskutečnil ATLETICKÝ TROJBOJ PRO ŽÁKY 1. STUPNĚ (okr. kolo). Zde soutěžilo družstvo 6 žáků.

Celé družstvo skončilo celkově na 6. místě a v jednotlivcích získal bronzovou medaili za hod míčkem, skok do dálky a sprint na 50 m Radek Andrle (3. roč.).

Všem sportovcům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

icon , =D odpovědět

Skvělá reprezentace školy 1

icon , - odpovědět

Děkuji všem sportovcům za skvělou reprezentaci školy. Jsou malí, ale šikovní. :)