Kategorie: Aktuálně, Informatika, Žáci a jejich práce

Kdo jsem? - 2 část

Tentokrát můžete podle prezentací tipovat, jak odpovídali žáci 5. ročníku

Abychom vám mohli prezentace ukázat, museli jsme je převést do jiného formátu, a tak přijdete o animace, které v původních prezentacích jsou.
Nepřijdete bohužel o velké množství pravopisných chyb, kterých se páťáci dopustili. Většiny z nich se mohli vyvarovat, kdyby správně a pozorně přepisovali z pracovního listu.

A další drobný zádrhel je, že správnou odpověď je třeba vyluštit. Skrývá se totiž za QR kódem na poslední stránce prezentace. Takže potřebujete buď znát hodně dobře žáky 5. ročníku nebo chytrý telefon či tablet s vhodnou aplikací.

Hodně štěstí :)

PS: I tentokrát můžete tipovat pod článkem

icon , - odpovědět

8- Katka, 10 - Kristýna, 7 - Jirka, 12 - Michal, 13 - Matěj, 11 - Jarda, 9 - Honza :)