Kategorie: Učíme se

Týden od 11. 3. 2013 do 15. 3. 2013

M - II. díl str. 32 - 35; děti mají nově malý linkovaný sešit na opis příkladů, je

možné si do něho i libovolně procvičovat

Čj - Slabikář str. 63 - 67

Čtení u některých žáků není až tak kvalitní, aby nemuseli denně číst. Je to

hodně znát, když trénují! Nezapomínejte!

Písanka č. 3 do str. 25 (26)

Čajs - str. 21 Roční období

Přichází jaro, budou Velikonoce a máme Měsic knihy. To nás přivedlo na myšlenku, uskutečnit společné dílo - jarní básničkové LEPORELO. Děti si vyberou básničku, naučí se ji a společně s rodiči vytvoří ILUSTRACI na čtvrtku A4 libovolnou technikou. Básničku budou mít již začátkem tohoto týdne a uzávěrka prací bude 20. 3. 2013 - ráno. Za vaší asistence vznikají krásná a nápaditá dílka, což dokazují předešlé práce. Když se nebudou moci zapojit, žák si práci vytvoří sám. Práce bude vystavena ve škole a školních webových stránkách. Děti dostanou malou odměnu, kterou si "koupí" v třídním obchodě. Těšíme se!

Přeji hezký týden, i když si počasí na nás chystá zase nějaká ta překvapení.